Semestr 1, Październik 2013 - Luty 2014

Kod Nazwa Godziny ECTS Egz.
Wykład
Ćwicz. aud
Ćwicz. lab
Ćw. proj.
Konw.
Zaj. sem.
Zaj. prakt
Inne
Zaj. terenowe
Zaj. warsztatowe
E-learning
SUMA

Inżynierskie

 
ITE-1-108-s 30 0 15 0 0 0 0 0 0 0 0 45 4
+
ITE-1-109-s 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 60 5
-
ITE-1-110-s 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 60 5
+

Matematyka

 
ITE-1-106-s 30 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 60 4
+
ITE-1-107-s 60 60 0 0 0 0 0 0 0 0 0 120 8
+

Pozatechniczne

 
ITE-1-102-s 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 1
-
ITE-1-103-s 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 1
-
ITE-1-104-s 0 0 0 0 0 0 0 28 0 0 0 28 0
-

Przedmiot humanistyczny

Zasady wyboru grup/modułów: Należy wybrać jeden przedmiot z grupy

2
 
ITE-1-105-s 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 2
-
ITE-1-111-s 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 2
-
ITE-1-112-s 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 2
-
ITE-1-113-s 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 2
-
ITE-1-114-s 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 2
-
ITE-1-115-s 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 2
-
ITE-1-116-s 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 2
-
ITE-1-117-s 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 2
-

Semestr 2, Marzec 2014 - Wrzesień 2014

Kod Nazwa Godziny ECTS Egz.
Wykład
Ćwicz. aud
Ćwicz. lab
Ćw. proj.
Konw.
Zaj. sem.
Zaj. prakt
Inne
Zaj. terenowe
Zaj. warsztatowe
E-learning
SUMA

Inżynierskie

 
ITE-1-203-s 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 60 4
+
ITE-1-205-s 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 60 3
-
ITE-1-208-s 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 60 4
-

Matematyka

 
ITE-1-206-s 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 60 4
+
ITE-1-207-s 30 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 60 3
+

Pozatechniczne

 
ITE-1-202-s 0 0 0 0 0 0 0 14 0 0 0 14 0
-

Pozostałe podstawowe

 
ITE-1-204-s 60 30 30 0 0 0 0 0 0 0 0 120 12
+

Semestr 3, Październik 2014 - Luty 2015

Kod Nazwa Godziny ECTS Egz.
Wykład
Ćwicz. aud
Ćwicz. lab
Ćw. proj.
Konw.
Zaj. sem.
Zaj. prakt
Inne
Zaj. terenowe
Zaj. warsztatowe
E-learning
SUMA

Inżynierskie

 
ITE-1-303-s 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 60 5
+
ITE-1-304-s 45 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 75 6
+
ITE-1-305-s 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 60 5
+
ITE-1-307-s 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 60 5
+
ITE-1-308-s 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 60 4
-

Matematyka

 
ITE-1-306-s 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 60 3
-

Pozatechniczne

 
ITE-1-313-s 0 0 0 0 0 0 0 14 0 0 0 14 2
-

Języki obce

Zasady wyboru grup/modułów: Należy wybrać jeden z dostępnych języków

 
ITE-1-302-s 0 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0 45 0
-
ITE-1-309-s 0 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0 45 0
-
ITE-1-310-s 0 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0 45 0
-
ITE-1-311-s 0 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0 45 0
-
ITE-1-312-s 0 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0 45 0
-

Semestr 4, Marzec 2015 - Wrzesień 2015

Kod Nazwa Godziny ECTS Egz.
Wykład
Ćwicz. aud
Ćwicz. lab
Ćw. proj.
Konw.
Zaj. sem.
Zaj. prakt
Inne
Zaj. terenowe
Zaj. warsztatowe
E-learning
SUMA

Inżynierskie

 
ITE-1-401-s 30 0 0 30 0 0 0 0 0 0 0 60 6
+
ITE-1-403-s 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 60 6
+
ITE-1-404-s 30 0 0 30 0 0 0 0 0 0 0 60 6
+
ITE-1-405-s 15 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 45 3
-
ITE-1-406-s 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 60 4
-
ITE-1-407-s 30 15 15 0 0 0 0 0 0 0 0 60 5
+

Języki obce

Zasady wyboru grup/modułów: Należy wybrać jeden z dostępnych języków

 
ITE-1-402-s 0 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0 45 0
-
ITE-1-408-s 0 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0 45 0
-
ITE-1-409-s 0 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0 45 0
-
ITE-1-410-s 0 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0 45 0
-
ITE-1-411-s 0 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0 45 0
-

Semestr 5, Październik 2015 - Luty 2016

Kod Nazwa Godziny ECTS Egz.
Wykład
Ćwicz. aud
Ćwicz. lab
Ćw. proj.
Konw.
Zaj. sem.
Zaj. prakt
Inne
Zaj. terenowe
Zaj. warsztatowe
E-learning
SUMA

Inżynierskie

 
ITE-1-501-s 14 0 14 0 0 0 0 0 0 0 0 28 2
+
ITE-1-503-s 14 0 14 0 0 0 0 0 0 0 0 28 2
-
ITE-1-504-s 0 0 28 0 0 0 0 0 0 0 0 28 3
-
ITE-1-505-s 28 0 28 0 0 0 0 0 0 0 0 56 4
-
ITE-1-506-s 28 0 28 0 0 0 0 0 0 0 0 56 4
+

Języki obce

Zasady wyboru grup/modułów: Należy wybrać jeden z dostępnych języków

 
ITE-1-502-s 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 0
-
ITE-1-510-s 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 0
-
ITE-1-511-s 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 0
-
ITE-1-512-s 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 0
-
ITE-1-513-s 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 0
-

Przedmioty obieralne semestr 5

Zasady wyboru grup/modułów: Należy wybrać 3 przedmioty z grupy

15
 
ITE-1-507-s 28 0 28 0 0 0 0 0 0 0 0 56 5
-
ITE-1-508-s 28 0 28 0 0 0 0 0 0 0 0 56 5
-
ITE-1-509-s 28 0 28 0 0 0 0 0 0 0 0 56 5
-
ITE-1-514-s 28 0 28 0 0 0 0 0 0 0 0 56 5
-
ITE-1-515-s 28 0 28 0 0 0 0 0 0 0 0 56 5
-

Semestr 6, Marzec 2016 - Wrzesień 2016

Kod Nazwa Godziny ECTS Egz.
Wykład
Ćwicz. aud
Ćwicz. lab
Ćw. proj.
Konw.
Zaj. sem.
Zaj. prakt
Inne
Zaj. terenowe
Zaj. warsztatowe
E-learning
SUMA

Inżynierskie

 
ITE-1-601-s 28 0 28 0 0 0 0 0 0 0 0 56 4
+
ITE-1-603-s 28 0 28 0 0 0 0 0 0 0 0 56 4
+
ITE-1-604-s 28 0 28 0 0 0 0 0 0 0 0 56 3
-
ITE-1-605-s 0 0 0 0 0 0 0 60 0 0 0 60 4
-

Języki obce - kurs z egzaminem

Zasady wyboru grup/modułów: Należy wybrać jeden z dostępnych języków

6
 
ITE-1-602-s 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 6
+
ITE-1-610-s 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 6
+
ITE-1-611-s 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 6
+
ITE-1-612-s 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 6
+
ITE-1-613-s 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 6
+

Przedmioty obieralne semestr 6

Zasady wyboru grup/modułów: Należy wybrać 3 przedmioty z grupy

9
 
ITE-1-607-s 28 0 28 0 0 0 0 0 0 0 0 56 3
-
ITE-1-608-s 28 0 28 0 0 0 0 0 0 0 0 56 3
-
ITE-1-614-s 28 0 28 0 0 0 0 0 0 0 0 56 3
-
ITE-1-615-s 28 0 28 0 0 0 0 0 0 0 0 56 3
-

Semestr 7, Październik 2016 - Luty 2017

Kod Nazwa Godziny ECTS Egz.
Wykład
Ćwicz. aud
Ćwicz. lab
Ćw. proj.
Konw.
Zaj. sem.
Zaj. prakt
Inne
Zaj. terenowe
Zaj. warsztatowe
E-learning
SUMA

Inżynierskie

 
ITE-1-701-s 0 0 0 0 0 28 0 0 0 0 0 28 2
-
ITE-1-702-s 0 0 28 0 0 0 0 0 0 0 0 28 15
-

Pozatechniczne

 
ITE-1-703-s 28 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 28 1
-

Przedmioty obieralne semestr 7

Zasady wyboru grup/modułów: Należy wybrać 3 przedmioty z grupy, w tym przynajmniej 1 przedmiot prowadzony po angielsku

12
 
ITE-1-704-s 0 0 32 0 0 0 0 0 0 0 0 32 4
-
ITE-1-705-s 14 0 0 28 0 0 0 0 0 0 0 42 4
-
ITE-1-706-s 14 0 0 28 0 0 0 0 0 0 0 42 4
-
ITE-1-708-s 28 0 28 0 0 0 0 0 0 0 0 56 4
-
ITE-1-709-s 14 0 28 0 0 0 0 0 0 0 0 42 4
-
ITE-1-710-s 0 0 0 0 0 0 14 28 0 0 0 42 4
-